Web Tasarım & Yazılım

Sektör & Pazar Araştırması

Sektör araştırması yaparak rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi sağlayacak yazılımlar geliştiriyoruz. Klasik düşüncenin dışına çıkarak size faydalı olacak tüm fikirleri hayata geçiriyoruz. Sektörel gelişmeleri takip ederek hizmet verildiği tarihteki en güncel yöntemleri kullanmaya gayret ediyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil cihazların hayatımıza girmeye başladığı dönemlerden itibaren responsive çalışmalara odaklanan web tasarım ekimiz, tasarım planlaması yaparken mobil uyumluluk kriterlerine uygun geliştirmeler yaparlar. Tasarımın hayat bulması ile web tasarımının mobil cihazlarda nasıl sunulduğunu analiz ve test edebiliyor, kullanıcı olarak deneyimliyoruz. Google'ın sunduğu mobil uyumluluk testi ile mobil uyumluluk sorunları da giderilerek, web yazılım sürecinden önce web sitesi %100 mobil uyumlu hale getiriliyor.

Tamamen Size Özel Çözümler

Bireysel ve kurumsal firmalara en doğru stratejiler ile çalışmalar yürüterek web tasarım ve yazılım hizmeti sunuyoruz. Byb Medya ilkesi olarak oluşturduğumuz tüm web sitelerinin yazılımları tamamen sıfırdan firmaya ya da kişiye özgü kodlanmaktadır.