E-Ticaret Yazılımı

Mobil Uyumlu Sistemler

E-ticaret siparişleri en az %60 oranında mobil cihazlardan verilmektedir. Günümüzde sürekli artan mobil cihaz kullanımı mobil uyumluluğu olmayan e-ticaret sitelerinde müşterilerinizin ürünlerinizi daha küçük ekranlardan inceleyip sipariş vermelerini zorlaştırmaktadır. E-ticaret sitelerinde olmazsa olmaz mobil uyumluluğu sağlıyor, mobil aramalarda e-ticaret yazılımınızın ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Api & Modüler Geliştirmeler

E-ticaret projelerinin veri bakımından dinamik bir yapıda olması, içeriğin içeri ve dışarı aktarılmasına olanak sağlaması çok önemlidir. Tedarikçi XML entegrasyonları, ERP uygulamaları için entegrasyon çözümleri sunabilen gelişmiş e-ticaret yazılımıyla işinizi otomasyona bağlayın. E-ticaret projelerinizde ilerleyen aşamalarda yazılımsal birçok modüle ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır. İçeriklerinizde kolaylık sağlayabilir, müşterilerinizin işlem adımlarını basitleştirebilir veya reklam çalışmalarınız için bazı modüllere ihtiyaç duyabilirsiniz. Byb Medya e-ticaret yazılımıyla talebiniz olacak tüm yazılımsal modüllere çözümler sunabiliyoruz.

Daima Güncel E-Ticaret Sistemi

Teknolojik olarak gelişmeleri sürekli takip eden firmamız , e-ticaret yazılımlarını da daima güncel tutmaktayız, bu sebeple teknolojik olarak ya da özellik olarak iyileştirme yapılan bir e-ticaret yazılımındaki özellikler sizlerin de kullandığı e-ticaret sisteminize otomatik olarak yansır. Bu da Byb Medya'yı kullanmaya devam ettiğiniz sürece e-ticaret sitenizin daima güncel olmasını sağlar.