Sosyal Medya İçerik Planlama & Kampanya Yönetimi

Marka Rakip Analizleri

Verdiğiniz briefler sonrasında yapılan ilk analiz markanın, sosyal medyadaki durumunu inceleyip markanın eksik ve yanlış yönlerini tespit etmektir. Yapılması gereken diğer analiz ise rakip markaların sosyal medyadaki durumlarını incelemektir.

Reklam Çözümleri

Hangi mecralarda kampanyalar yapılacağı, ana kanalınızın hangisi ya da hangileri olacağı belirlenmesi. Yapılacak içerik paylaşımlarının ve konu başlıklarının belirlenmesi, kampanya çalışması planlaması. İçeriklerde hangi iletişim dili kullanılacak, hedef kitleye nasıl seslenileceğinin belirlenmesi. Olası krizler saptanmalı ve kriz oluştuğu zaman online kriz yönetiminin nasıl yapılacağının saptanması. Moderasyonun nasıl yapılacağını, nelere dikkat edileceği belirlenmesi. Tüm bu süreçlerden sonra aylık olarak analizler yapılır ve raporlanır.

İşinizi Şansa Bırakmayın

Yaptığımız analizler sonuçları ile sizlere potansiyel hedef kitle ve bu kitleye yönelik kampanyalar oluşturmanız için destek sağlıyoruz. Kısaca profesyonel sosyal medya yönetimi sadece lafta değil işlevsel olarak da size sunuyoruz. Byb Medya'nın farkını bizimle çalıştıkça hissedeceksiniz.