Kurumsal Tasarımlar

Ürün Tasarımları

Üreteceğiniz her ürün özel ve benzersiz olmalıdır. Byb Medya kutu tasarımlarından şişe tasarımlarına kadar sektörünüze ve ürün içeriğine bağlı olarak özel tasarımlar yapmaktadır.

Outdoor Reklamlar

Açık hava reklamcılığı olan outdoor reklamları, hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamların genelidir. Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden çok alternatif sunar. Açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda yer almıştır. Hem tasarımını hem de aracı firma bağlantılarımızı kullanarak reklamlarınızı dilediğiniz şekilde yayınlıyoruz.

Profesyonel ve Kreatif Tasarımlar

Kreatif ve özgün yönümüzü her zaman öne çıkartıyoruz. Geçmişten birikimimiz olan tasarım alanını, yaratıcı ve çözüm odaklı fikirlerimizle destekliyoruz. Müşterilerimizin kurumsal kimlik tasarımlarını son derece ciddiye alarak, aradıkları ve istedikleri tasarımlara kavuşmalarını sağlıyoruz. Siz odaklı olduğumuz için, bizlere ilettiğiniz tüm detaylar hayati derecede önemlidir. Kaliteli, güvenilir ve en önemlisi benzersiz bir tasarım hizmeti almak için profesyonel olarak bu işi icra eden kadromuzdan destek alabilir, özgün ve yaratıcı tasarımlarınızla markanızı büyütebilirsiniz.