Mobil Uygulama Geliştirme

Yeni Pazar Oluşturun

Mobil uygulamalar, kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan yeni bir kanal oluşturur. Kurumların verdiği hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının alternatif bir kanaldan sağlanması mümkün hale gelir. Mobil bankacılık çözümleri bunun en belirgin örneğidir. Mobil ödeme gibi sistemlerle, hedef kitlenin almakta olduğu hizmetlere alternatif bir kanalla ulaşması sağlanır. Kullanılmakta olan gişe, bayi veya web uygulamalarına alternatif oluşturur. Üstelik birçok hizmet aynı uygulama üzerinde bir araya getirilerek erişim kolaylığı artırılır.

Yenilikçi ve Uzun Vadeli Çözümler

Byb Medya, mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde arka planda yazılımcıların gözdesi olan Flutter ile geliştirme yapmaktadır, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

UI & UX Geliştirme

User Interface olarak da anılan Kullanıcı Ara yüzü (UI) Her dijital platform için talebe ve sektöre bağlı olarak her müşteri için yapılan eşsiz tasarımdır. User Experience olarak adlandırılan Kullanıcı Deneyimi (UX) ise UI’I tarafımızdan yapılan ya da daha önce hazırlanmış her proje için, yıllarca test edilmiş bazı kullanıcı alışkanlığı kurallarıdır. Bizden talep ettiğiniz her iş, bu kurallara uymasına ve eşsiz olmasına özen gösterilerek sizin için hazırlanır.